2021-06-16

PASKUTINIO SKAMBUČIO ŠVENTĖ

   

     P. S. Daugiau nuotraukų rasite mūsų Facebook puslapyje.

 

2021-06-15

   Pradinių klasių mokiniai baigia mokslo metus, džiaugiasi pirmaisiais vasaros saulės spinduliais bei ruošiasi kelti sparnus į kitą mokymosi lygį. Esant sudėtingai epidemiologinei situacijai ir norint užtikrinti saugumą, vaikai buvo testuojami greitaisiais SARS-CoV-2 (koronaviruso) antigeno testais. Vaikai testavimą priėmė teigiamai ir tai buvo kassavaitinė „Nosyčių diena“. Džiaugiamės, kad per visą testavimo laikotarpį Kaišiadorių r. Gudienos m/d. nebuvo užfiksuotas „teigiamas“ rezultatas. Vaikai sėkmingai užbaigė mokslo metus ir su plačiomis šypsenomis pasitiko vasarą.
Taip pat visuomenės sveikatos specialistas Karolis Klovas vaikams papasakojo apie galimus vasaros pavojus: šviečiant karštai saulei, esant prie vandens ir kt. Supažindino, kaip reikia elgtis įvairiose situacijose, kad vaikai išvengtų nelaimingų atsitikimų ir būtų sveiki.

 

2021-06-15

     Birželio 9 d. Kaišiadorių r. Gudienos m-d. ,,Rugelis“ antrokai vyko į Kaišiadoryse esančią Robotikos klasę. Vyko integruota pamoka ,,Matavimai ir skaičiavimai“ . Veiklas vedė robotikos mokytojas Deimantas Bauša. Mokiniai matavo kelio ilgį, sužinojo, kas yra sieksnis. Sukonstravo šuniukus-robotukus ir užprogramavo, kad jie galėtų judėti. Susipažino su saulės sistema, planetomis. Matavo smėlį kilogramais, tūrį mililitrais ir atliko eksperimentą ,,Ugnikalnio išsiveržimas“. Po veiklos reflektavome, aptarėme atradimus, išgyvenimus, įspūdžius, tai, ką supratome ir išmokome. 
     mokytoja Vilija
           
     P. S. Daugiau nuotraukų rasite mūsų Facebook puslapyje.
 

2021-06-14

 

   Pakeliaukime kartu su ketvirtokais.
   Uogintų ąžuolas- dar jaunas, jam tik apie 200 metų, aukštis 25 m, visi telpame po jo jaukiu skėčiu. O kiek draugų reikia, kad apkabintume 4,50 m apimties kamieną?
   Antakalnio dešimtkamienė liepa- kažkada, daugiau nei prieš 90 metų, buvo nupjauta liepa. Iš likusio kelmo išaugo 10 kamienų- liepaičių, jų bendras skersmuo 3,75 m, o visų kamienų apimtis yra apie 12 m.
   Antakalnio pušis- įspūdingos formos paprastoji pušis. Atviroje vietoje augančios pušies plokščios formos lają per maždaug 150 metų suformavo vėjai. Medis neaukštas, o kamieno skersmuo apie metrą.
   Maisiejūnų piliakalnis. Dar nėra ištyrinėtas ir didieji atradimai bus ateityje, bet manoma, kad čia žmonės apsigyveno dar I tūkstm. pr. Kr., o IV-VII a. čia gyveno jotvingiai.
   Netoli Maisiejūnų piliakalnio yra gravitacinė kalva. Autobuse tylu, vairuotojas išjungė variklį, o mes vis tiek važiuojame. Ir atrodo, kad kelias į kalniuką kyla. Kaip taip gali būti?
   Įdomu? Keliaukime ir pažinkime savo kraštą:)
   mokyt. Valda
   
   P. S. Daugiau nuotraukų rasite mūsų Facebook puslapyje.
 

2021-06-11

          
                    Sudie, tauškutės lėlės.
                    Ir meškine tylus.
                    Sudie, darželi mielas.
                    Uždarom vartelius.