2020-10-16

Projekto OLIMPINIS MĖNUO trečia savaitė skirta emocinei sveikatai. Emocinis raštingumas yra gebėjimas atpažinti, suprasti ir tinkamai reikšti savo emocijas- tai nėra įgimta, tačiau išmokstama. Emocijas pirmiausia turime atpažinti, suprasti ir įvardinti. Tik tuomet, kai gebėsime tai padaryti, galėsime emocijas tinkamai išreikšti socialiai priimtinais būdais, o vėliau jas reguliuodami valdyti.
     Antrokai ir ketvirtokai susipažino su EmoMetru, mokėsi atpažinti, suprasti ir įvardinti savo emocijas, išbandė kaip galima atsikratyti neigiamų emocijų.

2020-10-16

Spalio 16 dieną pirmos klasės mokiniai vyko į Kaišiadorių viešąją biblioteką. Susipažino su bibliotekos taisyklėmis, knygų skyriais, naujomis knygomis.
     Mokytoja Aldona

2020-10-12

Spalio 12 d. 3 klasės mokiniai lankėsi Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse. Gilino pasaulio pažinimo žinias, savo akimis išvydo 4 Lietuvos regionus: Dzūkiją, Aukštaitiją, Suvalkiją ir Žemaitiją. Įveikėme 7,1 km .
     mokytoja Elena

2020-10-13

Spalio 13 d. 3-4 klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje veikloje ,,Valstybė- tai aš". Buvo pristatyta mokslą, meną ir šiuolaikines technologijas sujungusi ,,Tautiškos giesmės" instaliacija, susidedanti iš Lietuvos Respublikos himno, išreikšto pirmą kartą pasaulio istorijoje nuausta garso analizės juosta bei lazerio iliuminacija ir darniai susiliejanti į garso, vaizdo bei judesio sinchroninę sistemą. Edukaciją vedė poetas ir tarpdisciplininių menų kūrėjas Julius Žėkas.

2020-10-09

Projekto OLIMPINIS MĖNUO antra savaitė skirta sveikai mitybai.
     Antrokai, kartu su personažu Amiu, mokėsi sveikos mitybos, atliko užduotis ir veiklas skirtas visai savaitei, žiūrėjo specialius filmukus. Susipažino su sveikos mitybos piramide. Kokias daržoves turi valgyti kasdien. Išsiaiškino kiek stiklinių vandens reikia išgerti per dieną. Ragavo kaimo krosnyje keptos ruginės duonos. Susipažino ir ragavo gudobelės ir bruknių uogų.
     Ketvirtokai ragavo įvairių skonių vandens: vanduo su citrina, vanduo su apelsinais, vanduo su mėtomis ir citrina, vanduo su avietėmis. Skanu! O atsinešus į klasę įvairiausių spalvų daržovių, galima sukurti daržovių ,,vaivorykštę". Septyniolika skirtingų vaivorykščių! Ir visos labai skanios! O jūs ar kada nors valgėte vaivorykštę? Daržovių ,,vaivorykštę"? Išbandykite :)