Kviečiame teikti prašymus į priešmokyklinio ugdymo grupę

Prašymą dėl vaiko priėmimo į priešmokyklinio ugdymo grupę tėvai (globėjai) gali pateikti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba tiesiogiai Kaišiadorių rajono savivaldybėje – I aukšte, 119 kabinete.

Prie prašymo dėl vaiko priėmimo į priešmokyklinio ugdymo grupę pridedama vaiko gimimo liudijimo kopija.

Prašyme priimti vaiką į švietimo įstaigą būtina nurodyti šiuos duomenis: vaiko vardą, pavardę, gimimo datą, deklaruotos gyvenamosios vietos adresą, pageidaujamos lankyti švietimo įstaigos pavadinimą, vaiko priėmimo į priešmokyklinio ugdymo grupę datą, tėvų (globėjų) kontaktinius duomenis (telefono numerį, elektroninio pašto adresą), duomenis, kuriais vadovaujantis yra teikiami prioritetai priimant vaiką į švietimo įstaigą. Už prašymuose nurodytų duomenų teisingumą atsako tėvai (globėjai).

Daugiau informacijos rasite čia...