2013-03-15

2013 m. vasario 1- kovo 15 d. mokykloje-darželyje vyko projektas "Lietuva" (projektą parengė mokytojos Valda Bernikienė ir Vida Zujienė). Projekte dalyvavo priešmokyklinio ugdymo grupės ir 1-4 klasių vaikai ir pedagogės.

Visi piešė piešinius "Mano Lietuva". Vaikų Lietuva tai: Lietuvos vėliava, Gedimino pilis, Trakų pilis, kovos su kryžiuočiais, sausio 13-oji, proseneliai, graži šeima, laiminga vaikystė, draugai, namai, Lietuvos gamta.

Mokytoja Vida Zujienė mokė vaikus giedoti Lietuvos himną, dainuoti dainas apie Lietuvą ir šokti tautinius šokius. Koncertavo  Tautinės šventės dieną.

Mokiniai rinko eilėraščius apie Lietuvą, piešė jiems iliustracijas. Ketvirtokai deklamavo draugams.

Mokytoja Valda Bernikienė parengė stendinę medžiagą apie Lietuvą, projekto eigoje, rodydama pateiktis "Lietuvos istorija", "Lietuva", papasakojo vaikams apie Lietuvos praeitį ir dabartį.