2019-11-26

Edukacinė veikla, mokytis pasaulio pažinimo ir technologijų kitoje aplinkoje ir sudaryti palankias sąlygas  tautinio paveldo produkto- karamelinių saldainių gaminimo tradicijų išsaugojimui, perėmimui ir populiarinimui. Programos metu 2 klasės mokiniai susipažino su karamelinių saldainių gaminimo amato ištakomis ir tradicijomis. Edukacijos metu stebėjome ir patys dalyvavome karamelės gaminimo procese. Degustavome karamelę, o iš pagamintos karamelės masės patys formavome saldainius, juos dailiai supakavome ir išsinešėme savo artimiems pasivaišinti ir pasidžiaugti mūsų sėkme. Kai kurie net išmoko kaip pagaminti karamelę ir jau tai darys namuose su tėvelių pagalba. Edukacinę programą veda sertifikuotų tautinio paveldo produktų, karamelinių saldainių gamintoja, tradicinė amatininkė Diana Žaldarienė, Žaslių amatų centre.

Vyr. mokytoja Elena Bagdonienė