2020-02-11

PUG vaikai 2020-02-11 vyko į edukacinę ekskursiją- Kauno Lietuvos aviacijos muziejų. Apžiūrėjome ekspozicijų salėse esančius eksponatus. Pamatėme lėktuvo ,,LITUANICA" skraidančią repliką, lengviausią pasaulyje sklandytuvą ,,PŪKELĮ" , mažiausią sklandytuvą pasaulyje ,,BORUŽĘ", mokėmės atskirti sraigtasparnį nuo malūnsparnio. Supratome, kad ,,LITUANICOS" didvyriai S.Darius ir S.Girėnas liks amžinai gyvi lietuvių atmintyje, įvykdę didvyrišką skrydį per Atlanto vandenyną ir išgarsinusį Lietuvos vardą visame pasaulyje.Pasėdėjome tikrų lėktuvų kabinose, išbandėme skraidymų imitatorius, tai orlaivių kabinų maketai su instaliuota valdymo bei programine įranga. Lauke galėjome apžiūrėti lėktuvus, sraigtasparnius ir malūnsparnius iš visų pusių.

Patyrėme daug teigiamų emocijų ir malonių įspūdžių, bei pagilinome savo žinias apie tautos didvyrius, kurios ugdo nacionalinį pasididžiavimą.
    Dėkojame mūsų direktorei A.Bartkienei už nemokamą kelionę mokykliniu autobusiuku.
    PUG mokytoja Gražina Marcinkevičienė