2019-02-15

Projektas „Aš myliu Lietuvą“. Juozas – Tumas Vaižgantas

Vasario 16 d. jau 101 metus minėjome Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Žmonės kovojo už tai, kad būtų laisvi, nuo nieko nepriklausomi. Nepriklausoma tauta turi savo simbolius: vėliavą, herbą, tautinę giesmę ir svarbiausia – savo kalbą, Lietuvių kalbą. Šie, 2019 metai, yra paskelbti Lietuvių kalbos metais, Juozo – Tumo Vaižganto metais.

Mokykloje, vasario 15 d., vykdant projektą „Aš myliu Lietuvą“ 4 klasės mokiniai pristatė Juozo –Tumo Vaižganto biografiją, kuo jis įžymus Lietuvai, lietuvių kalbos puoselėjimui. 3 klasės mokiniai deklamavo eilėraščius, o 3 ir 4 klasės mergaitės padainavo lietuvių liaudies dainas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui                                                    Sonata Bandzevičienė