2019-03-01

Kovo 1 dieną mokykloje-darželyje ,,Rugelis" vyko ,,Sveikatiados debatai". Šios veiklos tikslas - dinamišku ir žaismingu būdu diskutuoti apie sveikos gyvensenos ypatumus, pasidalinti savo atrasta informacija, bei praturtinti žinias naujais faktais. Mokiniai žiūrėjo filmuką apie sveiką mitybą, jį komentavo mokytoja V. Demjanovienė.

Vėliau mokiniai, susiskirstę į grupes, atsakinėjo į klausimus, kuriuos pateikė VSPS G. Stankauskienė.

Mokiniai pagilino žinias apie mitybą, kaip gauti visas reikalingas organizmui medžiagas su maistu. Diskutavo kodėl nesveika valgyti saldumynus, kuris maistas laikomas sveikatai nepalankiu.

Visi mokiniai gavo lankstinuką ,,10 pavyzdinių sveikatai palankios mitybos taisyklių".

Kovo - balandžio mėnesiais mokykloje vyksta ,,Sveikatiados iššūkis - 400 g daržovių ir vaisių kasdien!". Džiaugiamės, kad visi, valgantys mokyklos valgykloje, gauna reikiamą kiekį daržovių ir vaisių.

VSPS G. Stankauskienė