2018-03-09

Kovo 9 dieną Mokykloje organizavome projektą „Mes mylime Lietuvą“. Jis skirtas Lietuvos 100-čiui paminėti. Projekto metu 4 klasės mokiniai visus mokinius trumpai supažindino su Vilhelmo Storosto-Vydūno biografija bei perskaitė jo mintis apie tautą, žmones, kalbą. Mokiniai rašė dailyraštį, skirtą Lietuvai, spalvino ąžuolo lapus, kuriuos vėliau sukabino ant medžio lauke. Padirbėję visi, dideli ir maži, leidomės į salę. Joje ugdytiniai žiūrėjo vaidinimą „Jaučio trobelė“. Jį vaidino dramos būrelio mokiniai, kuriam vadovauja direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sonata Bandzevičienė. Projektą užbaigė šventinis koncertas. Dainavo, šoko, žaidė žaidimus, deklamavo eilėraščius „Muzikos garsai“ būrelio nariai bei ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo ugdytiniai. Juos paruošė mokytoja Vida Zujienė.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sonata Bandzevičienė