2017-10-31

Paskutinę spalio dieną „Keliautojų“ klubas lankėsi Tradicinių amatų centre Biliūnų kaime, Raudondvario seniūnijoje ir Raudondvario pilies dvare.

Tradicinių amatų centre apžiūrėjome daugybę daiktų, pasukome seno patefono rankenėlę ir paklausėme iš plokštelės skambančios muzikos. Kieme lipome į įvairias transporto priemones, važiavome senu džipu, dainavome sėdėdami sename autobuse. Apsilankėme kalvėje ir spėliojome kokia kai kurių gaminių paskirtis. Apžiūrėjome nuostabias puokštes ir istorines nuotraukas. Gėrėme sename katile virtą arbatą, išbandėme sūpynes ir pabuvojome laive.

Atsisveikinę su Tradicinių amatų centro šeimininkais, nuvažiavome į Raudondvario pilies dvarą. Tai septyniolikto amžiaus pradžios Lietuvos renesanso architektūros paminklas. Apžiūrėjome pastatus, apkabinome seną parko medį ir pasidžiaugėme nukritusiais medžių lapais.

Vyr. mokytoja Valda Bernikienė