2016-12-06

Ant angelo sparnų gerumas supasi

Nuo lapkričio 27 d. iki gruodžio 23 d. mokykloje - darželyje „Rugelis“ vyksta projektas „Ant angelo sparnų gerumas supasi“ (projektą parengė mokyt. Vida Zujienė ir mokyt. Valda Bernikienė)

Klasėse jau uždegėme pirmąją- PRANAŠŲ žvakę, antrąją- BETLIEJAUS žvakę, o gruodžio 6 d. mokyklos - darželio aktų salėje vyko bendruomenės renginys. Jį vedė ir savo adventinę programą parodė būrelis „Linksmosios gaidelės“ (vadovė Vida Zujienė). Projekto „Stebuklingas pasakų pasaulis“ dalyviai pakvietė susirinkusius pasiklausyti pasakos „Snieguolė“ ir susitikti su jos veikėjais. Svečiavosi vaikų ir jaunimo folkloro grupė „Žilvita“, bei trečiokės Gabrielės močiutė Nijolė Ramanauskienė.

Dar uždegsime trečiąją- PIEMENŲ žvakę ir ketvirtąją-ANGELŲ žvakę.

Projekto dalyviai nuoširdžiai sveikina visus su artėjančiomis šv. Kalėdomis ir linki ypatingos ramybės ir vaikiško gerumo.

Jei liūdna, džiaukitės, nes Kalėdos yra džiaugsmas.

Jei turite priešų, susitaikykite su jais, nes Kalėdos yra susitaikymas.

Jei turite draugų, aplankykite juos, nes Kalėdos yra ramybė.

Vyr. mokytoja Vida Zujienė