2016-04-29 (2)

PU grupės šventė „Žingsnis link mokyklos“

Balandžio 29 dieną grupės vaikai pakvietė visus į savo šventę „Žingsnis link mokyklos“. Pakartoję ką išmokę, pasimokę naujų eilėraščių ir dainelių, linksmi ir su gera nuotaika, nutarėme visa tai parodyti.

Pasisveikinę dainele „Laba diena“, pradėjome šventę. Toliau skambėjo posmai mamytėms ir tėveliams. Juos palydėjo dainelė „Namai“.Džiaugėsi vaikučiai, kad yra mylimi tėvelių, kad visi turi namus, į kuriuos malonu grįžti. Nuotaikingos dainelės lydėjo viena kitą.  Tai ir „Musė vilko pusė“, „Šypsenėlės“, „Žvirblių aritmetika“, „Vabalų abėcėlė“. Dainelės pynėsi su eilėraščiais ir žaidimais. Smagu buvo vaidinti vaikus, kurie nepažinojo raidžių: A tapo T, nes apversta panaši į gumą, kuria šaudome akmenukus, S tapo G, nes susiraičius kaip gyvatė, B tapo A, nes paversta ant šono panaši į akinukus... Mažoji Rugilė B. pakvietė visus mokytis mūsų mokykloje, kurioje labai gražu ir gera, kurioje vaikai mylimi direktorės ir kitų darbuotojų. Tai mokykla, kurioje muzikos gudrybių, gražių dainelių moko ir padeda organizuoti šventes muzikos mokytoja Vida Zujienė.

PU pedagogė Gražina Marcinkevičienė