2016-04-04

Projektas „Knygų traukinys“

Vieną dieną mokykloje-darželyje pasklido gandas, kad į aktų salę atvažiuos TRAUKINYS. Visi norėjome tai pamatyti, todėl nuskubėjome į salę. Ir štai į salę „įvažiavo“ žaislinis knygų traukinukas. Jį „vairavo“ Gudienos bibliotekininkė Danguolė. Traukinukas vos atpūškavo, nes abu vagonai prikrauti vaikiškų knygelių. Bibliotekininkė visus pakvietė skaityti knygeles ne tik iš mokyklos bibliotekos, bet ir iš jos vadovaujamos Gudienos bibliotekos. Visi puolė rinktis knygučių. Užteko visiems ir dar liko. Knygų traukinukas mokykloje-darželyje „svečiuosis“ iki mokslo metų pabaigos. Knygelės vis bus atnaujinamos, papildomos.

Tikime, kad pradėsime daugiau skaityti ir dalyvausime kituose bibliotekininkės Danguolės organizuojamuose renginiuose.

Gražina Marcinkevičienė