2016-03-15

Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, lydimi pedagogių Gražinos Marcinkevičienės ir Vidos Zujienės, dalyvavome rajoniniame konkurse „Mano gimtinė Lietuva“.

Konkursui ruošėmės iš anksto. Visi piešėme plakatą, mokėmės eilėraštukų apie gimtinę. Mokytoja Vida mokė Gabiją dainuoti dainelę. Sunkiausia buvo prisiminti istorijos žinias apie Lietuvą. Džiaugėmės sužinoję apie kunigaikščius Gediminą ir Kęstutį, susipažinę su lietuvių papročiais ir tradicijomis, bei mūsų krašto istorija.

Konkurse dalyvavo penkios komandos. Smagu, kad dalyvavome kartu su bendraamžiais iš didesnių mūsų rajono darželių ir mokyklų. Nors buvome iš mažiausios mokyklos-darželio, bet pasirodėme šauniai. Gražiai nuskambėjo Gabijos dainelė, mokytojai Vidai pritariant gitara.

Laimingi ir su dovanomis, kurias įteikė „Žiežmarių gėlės“ vadovas M. Muižinikas ir konkurso organizatorė, darželio „Žvaigždutė“ pedagogė D. Kupčiūnienė, grįžome į savo mokyklą.

PU pedagogė Gražina Marcinkevičienė