2014-10-24

Netradicinė diena

Susirinkę ryte į mokyklą, sėdome į mokyklinius autobusus ir vykome į Kaišiadorių viešosios bibliotekos Gudienos filialą, esantį Gudzenkos kaime.

Atvykome ne tuščiomis, atvežėme darbelių parodą „Rudens džiaugsmai“. Paroda veiks visą lapkričio mėnesį.

Mus pasitiko bibliotekininkė Danguolė Repčinskienė ir papasakojo apie Kristijoną Donelaitį. Ketvirtokai paskaitė Kristijono Donelaičio pasakėčią ir ištraukas iš poemos „Metai“.

Koncertavo „Muzikos garsų“ būrelis (vadovė Vida Zujienė).

Giedrė Sasnauskienė ir Laima Morkūnienė iš Kaišiadorių kultūros centro pakvietė vaikus į edukacinį užsiėmimą. Vaikai kūrė spalvotus lapus rudeniniams medžiams.

Kai papuošė medžių šakas, mokytojos kūrė rudenines gėles, o vaikai mokėsi liaudies dainų ir žaidimų. Baigiant viešnagę bibliotekoje, visi susirinko prie bendro stalo.