2014-10-02

Viešnagė  bibliotekoje

4 klasės mokiniai lankėsi Kaišiadorių miesto viešosios bibliotekos vaikų skyriuje. Bibliotekininkė Jolanta Ivoškienė papasakojo kaip tapti bibliotekos skaitytoju. Parodė kokių knygų yra, kaip rasti reikiamas knygas, kokie mėgstamiausi vaikų rašytojai. Pasakojo, kad bibliotekoje galima skaityti ir elektronines knygas, žaisti kompiuteriu. Visiems būsimiems skaitytojams bibliotekininkė padovanojo po knygelę ir pakvietė rudens atostogų metu apsilankyti Kaišiadorių viešosios bibliotekos vaikų skyriuje, kur vyks projektas „Skaitymas nenuobodžiai“.  Tai bus kūrybinės animacijos dirbtuvės su režisiere Sandra Latanauskaite. Mokiniai grįžo su džiugia nuotaika, nusiteikę apsilankyti per atostogas.

Vyr mokytoja Vilija Demjanovienė