2014-01-14

Vyr. mokytoja Vilija Demjanovienė

Vaikų sveikatą stiprinanti programa „Vanduo - sveikatos šaltinis“.

2013 -ieji - sveikatos ir sveikatingumo metai.

Be maisto žmogus gali išgyventi mėnesį ir daugiau, o be vandens vos kelias dienas. Labai svarbu, kad organizme nestokotų vandens. Projekto tikslas - pasiekti, kad būtų sudarytos sąlygos kiekvienam vaikui, geriamojo vandens kokybės rodiklius atitinkantį vandenį patiekti higieniškai.

Plėtojant mokinių žinias apie sveiką gyvenseną, buvo ugdomi asmens higienos kultūros įgūdžiai.

Įsigijus ir įrengus vienkartinių stiklinių laikiklius prie kriauklių su tekančiu vandeniu, buvo pasirengta vaikų praktiniams įgūdžiams ugdyti, ekologiškai vartoti vandenį.

Konkursų ir viktorinų metu buvo plėtojamos mokinių žinios ekologijos ir sveikos gyvensenos srityse.

Formavome įgūdį rytą pradėti stikline vandens.

Vaikai žiūrėjo skaidres „Vanduo ir maistas“.

Pirmos klasės mokiniai dalyvavo piešinių konkurse „Švarus vanduo - gyvybės šaltinis“.

Viktorinoje dalyvavo 2,3,4 klasių mokiniai. Laimėjo trečios klasės komanda.

Laimėtojai ir dalyviai buvo apdovanoti prizais, diplomais.

Vaikai susipažino su vandens gėrimo kultūra, mokėsi rūšiuoti plastikines stiklines.