2020-04-29

MIELI TĖVELIAI,

Nuo rugsėjo 1 d. kviečiame ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo vaikučius lankyti Kaišiadorių r. Gudienos mokyklą-darželį „Rugelis“, kuriame didžiausią dėmesį skiriame kokybiškam vaikų ugdymui. Atvėrę duris pamatysite jaukias patalpas, kuriose įrengta kompiuterių klasė, visose grupėse ir klasėse pamokų ir veiklų metu mokytojos pasitelkia informacines technologijas: multimedijas, dvejose klasėse ugdymo metu naudojamos interaktyvios lentos. Mokykloje vyksta įvairios neformaliojo švietimo veiklos. Mokiniai lanko „Robotikos“, „Pramoginių šokių“, „Anglų kalbos klubo“ užsiėmimus. Priešmokyklinio ugdymo vaikams „Sportinius žaidimus“ veda Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centro treneriai.

Didelį dėmesį kreipiame vaikų sveikatos įgūdžių ugdymui. Nuo 2000 m. priklausome sveikatą stiprinančių mokyklų tinklui „Sveika mokykla“. Esame parašę ir laimėję respublikinę Sveikatos stiprinimo programą „Sveikata ir aš“. Dalyvaujame respublikiniame projekte „Sveikatiada“.

Mokiniams nemokamai mažiausiai vieną kartą per mėnesį organizuojamos edukacinės veiklos, užsiėmimai, pamokos už mokyklos ribų. Du kartus metuose – ekskursijos. Vyksta įvairūs renginiai, kuriuos veda šauni muzikos mokytoja, padedant klasių, grupių mokytojoms. Patys dalyvaujame rajoniniuose bei respublikiniuose renginiuose, projektuose.

Į Mokyklą ir iš jos po pamokų mokiniai pavežami dviem mokykliniais autobusais. Nuo 2020 m. mokiniai mokykloje turės galimybę praleisti laiką iki 17.00 val.

Mokykloje vaikams pagalbą teikia logopedas. Didelis dėmesys skiriamas vaikų socialinio emocinio intelekto ugdymui. Pedagogai visada pasiruošę padėti kiekvienam vaikui, nes tai yra mūsų ateitis. Atverdami plačiai duris, su pakilia nuotaika laukiame Jūsų atvykstant.

Kaišiadorių r. Gudienos mokyklos-darželio ,,Rugelis“ administracija